איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

נחלות למכירה בשרון

מבחר נחלות למכירה בשרון

 

אזור השרון מאופיין באיכות חיים גבוהה הנובעת בין היתר מהקרבה לים, מאזורים טבעיים וחקלאיים נרחבים, מרמה מצוינת של תשתיות למען התושבים, וממאפיינים אנושיים מצוינים. אם גם אתם מחפשים נחלות למכירה בשרון תוכלו להיעזר באתר האינטרנט שלנו כדי להתרשם ממבחר נאה שלהן, וכמובן להיעזר בשירותינו על מנת להוציא את הקנייה אל הפועל. יש לציין כי ברשותנו ניסיון רב ובקיאות מעמיקה עם יישובים למן חוף השרון, לב השרון ועד לדרום, ביניהם רשפון, בית יהושע, צור משה, מגשימים וצופית.

 

רכישה מצוינת באזור מבוקש

 

כאמור, אנו מציעים מגוון רחב של נחלות למכירה בשרון המשתנות מבחינת מיקום, גודל, אפשרויות בנייה ועוד. מדובר בנחלות המהוות השקעה מצוינת באחד האזורים המבוקשים בארץ, אשר מחזיקות פוטנציאל נהדר מבחינה כלכלית ואישית כאחת, עם מגוון אפשרויות לבנייה של וילות, בתים פרטיים, צימרים ועוד. כך לדוגמא, בימים אלו אנו מציעים במושב רשפון משק עזר המשתרע על פני 1.7 דונמים עם בית 5 חדרים הבנוי על שטח של 130 מטרים רבועים, כאשר על השטח שנמצא במיקום מעולה אפשר לבנות וילה מהודרת עם בריכה. דוגמא נוספת היא נחלה המשתרעת על פני 22 דונמים במושב בית יהושע, המאופיינת במרחבים פתוחים וירוקים ומוצעת בהנחה כדאית במיוחד. אלו כמובן רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות, המשתנות מעת לעת בהתאם להיצע הקיים.

 

חשוב להדגיש כי קנייה ומכירה של נחלות באזור השרון כרוכות בהיבטים מורכבים וייחודיים מהבחינה המשפטית, הבירוקרטית וענייני מיסוי, כך שיש להיעזר באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. למשרדנו ניסיון עשיר בתיווך נחלות למכירה בשרון ונשמח להעמידו גם לרשותכם. לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים